Gruppenbild der Helfer nach Big Blue Ocean Cleanup Strandreinigungsaktion

BIG BLUE OCEAN CLEANUP (BÜYÜK MAVİ OKYANUS TEMİZLİĞİ)

Temiz Sahiller İçin.

STOROPACK, DÜNYA DENİZLERİNİN TEMİZLENMESİNİ HEDEFLEYEN, DÜNYANIN ÖNDE GELEN KÂR AMAÇSIZ ORGANİZASYONLARINDAN BİRİ OLAN BIG BLUE OCEAN CLEANUP (BÜYÜK MAVİ OKYANUS TEMİZLİĞİ) PROGRAMININ SEÇKİN SPONSORLERİNDEN BİR TANESİDİR.

2018'den bu yana, uluslararası, kâr amacı gütmeyen bir vakıf olan Big Blue Ocean Cleanup'ı destekliyoruz. Deniz kıyılarını temizleme programının özel bir sponsoru olarak bu hususta uzun vadeli bir ortaklık hedeflemekteyiz. Big Blue Ocean Cleanup, dünya denizlerinin şu anki durumu ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla aktif çaba gösterdiği gibi, deniz içinde yaşayan canlıların korunması ve de daha temiz okyanuslar ve kıyı şeritleri için çaba sarf etmektedir. Bu doğrultuda plajları temizleme ve okyanuslardaki plastik atıkları toplama projeleri ve ortaklar ve kamu için hazırlanan eğitim kursları ve bilgilendirmeler sunulmaktadır.

Big Blue Ocean Cleanup'a sağladığımız finansal desteğin yanı sıra Avrupa'da aktif bir rol de oynamaktayız. Örneğin, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Benelüks ülkelerinde çalışanlarımız yapılan plaj temizleme girişimlerine gönüllü olarak katılarak, mikro plastiklerin ve küçük plastik parçacıkların plajlardan temizlenmesine yardımcı oluyorlar. Big Blue Ocean Cleanup, deniz kıyılarını temizleme programı dünyanın dört bir yanında uygulanmaktadır.

Big Blue Ocean Cleanup girişiminin hedefleri bizim hedeflerimizle de örtüşmektedir: döngüsel ekonominin güçlendirilmesi, geri dönüştürülmüş plastik kullanımının ve sorumlu geri dönüşüm uygulamalarının artırılması.

Am Strand sind zwei Strand Flaggen des Big Blue Ocean Cleanup Projekts.
Mehrere Menschen sind zu einem Gruppenfoto am Strand aufgestellt und halten einen Banner des Big Blue Ocean Cleanup.
Am Strand sind mehrere Leute, die am Strand aufräumen.
Eine Person entsorgt Müll in einen Beutel.