PELASPAN® VE Styrofill®

Güvenli, basit ve esnek koruma

PELASPAN® VE Styrofill® - KISACA GÜVENLİ TAŞIMA

Storopack’ın PELASPAN® ve Styrofill® Loose Fill, ürünleriniz ne kadar büyük veya ağır olursa olsun, ürünleriniz için güvenli, basit ve esnek bir koruma sunar. Bunun sebebi, dökülebilir ambalaj malzemesinin, tüm boşluğu dolduran ve ürünleri ağır zorlanmalara maruz kaldığında bile güvenilir bir şekilde koruyan genişletilmiş polistirenden (EPS, strafor) üretilmesidir. S şekli sayesinde PELASPAN® ürünlerinizi sabitleyen, saran, stabilize eden ve birbirlerine çarpmasını önleyen uyumlu bir yastık oluşturmak için birbirine kilitlenir. Öte yandan, Styrofill® paketleme talaşları küçük boşluklar ve silo sistemleri için ideal eyer şeklindedir.

 

Bu dolgu malzemesinin faydaları şunlardır: Kullanımı kolay, çok yönlü, ekonomik ve antistatiktir ve uzun süreler boyunca saklanabilirler. Sıcaklık değişimlerine, mikroplara ve suya karşı da oldukça dayanıklıdırlar. EPS, PELASPAN® ve Styrofill®'den imal edilen ürünler geri dönüştürülebilir, yeraltı suyunu kirletmez ve CFC'ler olmadan üretilir. Storopack’in Loose Fill ürünü de mevcut süreçlere kolaylıkla entegre edilebilir. Talep üzerine Storopack’ın ambalaj uzmanları sizin için bireysel çözümler geliştirebilir ve entegrasyon sürecinde size yardımcı olabilir.

Im Karton ist ein Kleinkindspielzeug, das umgeben ist von weißen S-förmigen Verpackungschips.
Im Karton befindet sich eine Vase aus Glass, die umgeben ist von weißen S-förmigen Verpackungschips.
Abgebildet ist eine Nahaufnahme von mehreren S-förmigen Verpackungschips.
Im Karton befindet sich eine Vase, die von gelben sattelförmigen Verpackungschips umgeben ist.
Abgebildet ist eine Nahaufnahme von gelben sattelförmigen Verpackungschips.
Abgebildet ist eine Nahaufnahme von mehreren S-förmigen Verpackungschips.

LOOSE FILL VE GERI DÖNÜŞÜM

Yaklaşık %90 oranında geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilir.

Daha fazlasını öğrenin

Working Comfort®

Ergonomik çalışma alanları ve verimli çalışmalar - Storopack, Working Comfort® ile koruyucu ambalajlama işleminizin verimliliğini artırır.

Daha fazlasını öğrenin