GKV-MESLEKİ AHLAK KURALLARI

  1. Şirketimiz
  2. GKV-Mesleki Ahlak Kuralları

GKV-MESLEKİ AHLAK KURALLARI

Alman Plastik Dönüşüm Birliği (GKV), destekleyici dernekler aracılığıyla Alman plastik dönüştürme endüstrisinin çoğunluğunu temsil etmektedir. Destekleyen dernekler arasında Kuvvetlendirilmiş Plastik Federasyonu (AVK), Plastik Ambalaj ve Filmler Birliği (IK), Plastikten Mamul Edilen ve Yarı Mamul ve Tüketici Ürünleri Sanayi Birliği (pro-K), Teknik Plastik Ürünler Birliği (TecPart) bulunuyor. Üye şirketler, kurumsal sosyal sorumluluklarını açıkça kabul ediyorlar.

Storopack Hans Reichenecker Limited Şirketi de GKV'nin bir üyesidir. GKV tarafından hazırlanan ve Storopack'in abone olduğu mesleki ahlak kuralları Vizyon ve Prensiplerimiz ve İç Yönergelerimize uygundur.

GKV’nin mesleki ahlak kuralları, dernek üyesi şirketlerin özellikle etik ve ahlaki davranışları ile rekabet ve antitröst kanunları ile ilgili küresel gerekliliklere uyumu sağlamak için çaba gösterdikleri gönüllü bir anlaşmadır.

 

 

Bu, tedarikçiler, müşteriler ve şirketin kendi personeli ile çalışırken adil ve sürdürülebilir standartların uygulanmasını içerir.

GKV mesleki ahlak kuralları gönüllü bir taahhüt olarak geliştirilmiştir. Katılımcı firmalar GKV veya destekleyici dernekleri tarafından sertifikalandırılmaktadır.

Bu mesleki ahlak kuralları, şirketin tüm şubeleri ve üretim tesislerine ve dolayısıyla tüm Storopack Grubuna uygulanır.