COMFORT.PROTECT

Ambalaj malzemesi her zaman elinizin altında.

COMFORT.PROTECT – HER NE ZAMAN İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA MÜKEMMEL KORUMA SAĞLAR

Gönderi kolisini kâğıt yastıklama, hava yastıkları veya paketleme talaşları gibi malzemelerle doldururken erişim kolaylığı ve iyileştirilmiş süreçler önem taşır. Koruyucu paketleme malzemesinin her zaman yeterli miktarda ve kolayca ulaşılabilecek bir yerde bulunması gerekir. İşte, tam bu nedenle Working Comfort modülümüz COMFORT.PROTECT'i geliştirdik. Koruyucu paketleme malzemesi gereksinime göre ve yerden tasarruf sağlayacak şekilde sağlanır. Ergonomik gereklilikleri karşılamak için bu, örneğin bir taşıma bandı üzerinden veya uygun bir paketleme istasyonunda gerçekleşebilir. Böylece gereksiz işlemler ve fiziki zorlanmalar önlenir. Bu da paketleme alanındaki personelin sağlığını ve güvenliğini korur.

Storopack, sunduğu her COMFORT.PROTECT çözümünü, çalışanların sayısını, kolilerin büyüklüklerini, kullanılabilir alanı ve tercih edilen paketleme malzemesini dikkate alarak, kullanılacak yerin gereksinimlerine göre özelleştirir. Gerekirse, Storopack sunduğu çözüme, paketleme malzemesini doğru ergonomik yükseklik ve mesafede sağlayacak silo sistemlerini ve/veya konveyör bantları da ekler.

Size Sağladığı Avantajlar

  • Esnek – kâğıt yastıklama, hava yastıkları, köpük yastık paketleme malzemeleri veya paketleme talaşları ile kullanılabilir
  • Hazırda – paketleme malzemesi, paketleme istasyonunda hâlihazırda bulunur
  • Güvenilir – koruyucu paketleme malzemesini ihtiyaç halinde üretir
  • Sağlığa yararlı – paketleme son derece ergonomik bir pozisyonda gerçekleşir

Ilgili kişi

Eyüp Tuncer
Sales Manager Turkey


T +90 532 5561917

eyup.tuncer@storopack.com