Ein Strang Luftpolsterfolie

AIRplus® 100% RECYCLED

Sürdürülebilir ve maliyetten tasarruf sağlar.

% 100 GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME, MÜKEMMEL KALİTEDE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR PAKETLEME DEMEKTİR.

Storopack’ın %100 Geri Dönüştürülmüş AIRplus® hava yastıkları, kaliteden ödün vermeden geri dönüşümün mümkün olduğunu göstermektedir. Bu hava yastıkları, yüzde 100 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış olup, işlenmemiş ham maddelerden üretilen hava yastıklarıyla aynı üstün özellikleri taşımaktadır.
Bu nedenle, %100 Geri Dönüştürülmüş AIRplus®, koli içerisindeki ürünleri sevkiyat esnasında korumak için idealdir. Sürdürülebilirliğin yanı sıra yüksek kaliteli koruyucu paketleme arayan şirketler için mükemmel bir çözüm sunar. %100 Geri Dönüştürülmüş AIRplus® hava yastıkları da tekrardan geri dönüştürülebilir özellikte olup geri dönüşüm döngüsüne yeniden dahil edilebilir.

   

Hava yastıkları, % 99 oranında hava ve yalnızca % 1 oranında filmden oluşur. Diğer malzemelerle karşılaştırıldığında daha düşük malzeme tüketimini de beraberinde getirdiğinden, işletme giderlerini de en aza indirir.
%100 Geri Dönüştürülmüş AIRplus® filmin ürün bileşimi bugüne kadar benzersizdir. Storopack, hem endüstriyel atıklar hem de tüketici sonrası atıklar kullanarak, %100 oranında geri dönüştürülmüş malzemeden oluşan bir hava yastığı filmi üreten ilk üreticidir. Üretim süreci genelinde sera gaz emisyonu %30 oranında daha az tutulur ve fosil kaynaklar korunur.

Bir bakışta AIRplus® %100 Recycled

  • Tamamen tüketici sonrası ve endüstri sonrası elde edilen geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir, böylece toplamda daha az plastik atık oluşmasını sağlar
  • Hafifliği nedeniyle, alternatif malzemelere kıyasla Müşterilerin lojistik zincirindeki emisyonlarını azaltır
  • RecyClass sertifikalı, %100 geri dönüştürülmüş malzeme kullanılır
  • Karbon ayak izini ölçüp azaltarak ve iklim projelerini destekleyerek ClimatePartner sertifikası
  • Void, Cushion ve Bubble versiyonları mevcuttur
Ein Weißer Karton gefüllt mit Boxen und Luftpolsterfolie
Ein Karton mit Tee-Packungen und Luftpolsterfolie
Zwei Rollen Cushion Luftpolsterfolie
Ein Karton mit brauner Box und Luftpolsterfolie

Ilgili kişi

Eyüp Tuncer
Sales Manager Turkey


T +90 532 5561917

eyup.tuncer@storopack.com