STOROPACK SÜRECİ

 1. Danışmanlık & Hizmet
 2. Storopack süreci

İYİ DANIŞMANLIK KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER GELİŞTİRMEK DEMEKTİR.

Optimum koruyucu ambalajlama ve ergonomik prosedürler için beş adım: Storopack sürecinde, sizin için doğru çözümü geliştirmek amacıyla kapsamlı danışmanlık, teknik uzmanlık ve yenilikçiliği bir araya getiririz. Mevcut ambalaj ve üretim süreçlerini ve mevcut maliyet durumunu analiz ediyoruz. Bu temelde, süreçlerinize kolaylıkla entegre edilebilen ergonomik iş akışları, harcanan para için optimum değer ve koruyucu ambalaj ve teknik kalıp parçaları sağlıyoruz.

Kapsamlı portföyümüzün bileşenlerini kullanabilir veya sadece sizin için yeni bir şey özelleştirebiliriz. Dünyanın dört bir yanındaki ağımız sayesinde, size çok yakın bir yerde üretim yapıyoruz, tam zamanında teslimat yapıyoruz ve teknik bilgi birikimimizle size yardımcı olmak için her zaman kişisel olarak hazır bulunuyoruz. Gereksinimlerinize bağlı olarak, tüm Storopack sürecimize veya bireysel bölümlerimize erişebilirsiniz.

01 ANALİZ

Analiz aşaması, bu sürecin başarısının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu aşamada yoğun olarak müşterimizin ürününe, şu an kullanılan ambalaj malzemelerine, mevcut ambalajlama sürecinin nakliyesi ve organizasyonuna odaklanıyoruz.

02 SÜREÇ VE MALİYET OPTİMİZASYONU & GELİŞTİRME

Bu analizin bulgularını kullanarak, ambalajlama sürecinin optimizasyonu ve maliyet durumu için somut önlemler planlıyoruz. Amaç, her şeyden önce, müşterilerimiz için genel maliyet optimizasyonu yapmak.

Optimizasyon sürecine dayanarak, müşterimiz için en mükemmel paketleme çözümünü geliştiriyoruz. Bu çözüm sırasında standart ürünler kullanılabilir ya da bireysel, yeni ürünler üretilebilir.

03 ÜRETİM

Sürekli izlenen kalite standartlarında, geliştirilen koruyucu ambalaj çözümlerini üretiyor ve ürünlerimizin ve makinelerimizin müşteri ambalajlama sürecimize mükemmel bir şekilde entegre olmasını sağlıyoruz.

04 TESLİMAT

Ürünlerimizin ve çözümlerimizin tedariki için müşterilerimizin ulusal ve uluslararası gereksinimlerini takip ediyoruz. Uygun taşıma araçlarının seçimi, tam zamanında teslimat ve dünya çapında üretim yerlerimiz, doğru zamanda doğru yerde bulunmamızı sağlıyor.

05 HİZMET

Hizmetlerimiz sadece ambalaj uzmanlarımız veya kişisel hizmetlerimiz tarafından kişisel destek ile sınırlı değil. Ayrıca müşterilerimizi yeni teknolojiler, materyaller ve süreçler hakkında sürekli bilgilendiriyor ve mevcut ambalajlama dizilerini uyarlama konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

DANIŞMANLIK HİZMETİMİZDEN FAYDALANIN: KALIPLAMA BÖLÜMÜNDEKİ HİZMETLERİMİZ

Kalıplama Bölümü

 • Geliştirme
 • Damla test sistemi ile test laboratuvarı
 • CNC freze makinesi ile prototip merkezi
 • Prototip yapımı
 • Sıcaklık simülasyonu için çevre odası
 • Uluslararası proje yönetimi

 

DANIŞMANLIK HİZMETİMİZDEN FAYDALANIN: PAKETLEME BÖLÜMÜNDEKİ HİZMETLERİMİZ

Paketleme Bölümü

 • Kapsamlı çözüm satışı
 •  Uygulama mühendisliği
 •  Ürün danışmanlığı