BİR İŞVEREN OLARAK STOROPACK

  1. Storopack’te kariyer
  2. Bir işveren olarak Storopack

KARİYERDE BAŞARI, BAĞLILIĞIN KARŞILIKLI TAKDİR İLE BULUŞTUĞU NOKTADA BAŞLAR.

Hem size zorlu görevler sunan hem de sizi destekleyen bir şirketin parçası olmak istiyorsanız o zaman doğru seçim Storopack. İşte bu Storopack’te bizim her gün yaptığımız şey. Amacımız da sizi en önemli kaynağımız haline getirmek.  Sonuçta memnun çalışan en iyi çalışandır.

 

Storopack'de çalışanlar şirket ve hedefleri ile kendini özdeşleştirir ve bağlılık, inisiyatif ve esneklik sahibi insanlardır. Aynı zamanda iyi bir İngilizceye, harika sosyal becerilere sahipseniz ve eğitim almaya hazırsanız, sizinle tanışmak isteriz.

AİLE YÖNETİMİNİN FAYDALARI

Storopack çalışanları, özellikle düz bir organizasyon yapısı, hızlı karar verme süreçleri, karar vericilerle kişisel iletişim ve iyi bir çalışma ortamı gibi aile şirketlerinin güçlü yanlarından faydalanmaktadır. Birkaç nesle yayılan aile yönetimi, bugüne kadar Storopack'te uzun vadeli başarı ve sağlıklı büyümeye katkıda bulunmuştur. Storopack aynı zamanda güvenli pozisyonlar sunmaktadır.

Zwei Personen mit dem Text Text „benefit of family management“

ULUSLARARASI GÜÇ

İki bölümümüz de, kalıplama ve paketleme, uluslararası odaklıdır. Küresel varlığımız, çalışanlarımıza dünya çapında diğer Storopack noktalarındaki çalışanlarla iletişim kurmak için çeşitli görevlerin yanı sıra yeni ve ilginç fırsatlar sunmaktadır.

Ein Kreissymbol mit dem Text „International strength“

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Yenilikçi bir şirket olarak Storopack, özelleştirilmiş ve esnek koruyucu ambalajların yanı sıra teknik kalıp parçaları ile rekabette öne çıkıyor. Bu öncü tarafı genişletmek için geniş ürün portföyümüz içerisinde çeşitliliği ve çok çeşitli konuları garanti ediyoruz. Tüm gereksinimler için uygun çözümler buluyor ve müşterilerimiz için daha fazla değer üretiyoruz.

Ein Symbol mit dem Text „extensive product portfolio“

EĞİTİM: İLGİ ÇEKİCİ FIRSATLAR

Storopack, çalışanlarına kişisel düzeyde kendilerini geliştirmeleri için gereken araçları sağlar, güçlü yönlerini genişletir, çalışanların yeni bilgi ve becerilere ulaşmasını sağlar; bu yüzden her çalışan, kendisi için doğru olan eğitim fırsatlarını seçebilir. Storopack de kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olur.

Ein Symbol mit dem Text „Training: attractive opportunities“

İŞ GÜNÜNÜZÜ ORGANİZE ETME ÖZGÜRLÜĞÜ

Storopack size işinizi verimli bir şekilde yürütmek ve gerekli yaratıcılık seviyesine sahip olmak için gerekli olan özgürlüğü sağlar. Her çalışan için doğru çözümü bulmak adına her türlü çabayı gösteriyoruz, örneğin aile yaşamını ve kariyerinizi dengelemek için esnek çalışma modelleri geliştiriyoruz.

Eine Uhr mit dem Text „freedom to organize your workday“

İYİ ÇALIŞMA ATMOSFERİ

Dost canlısı iş arkadaşları, karşılıklı saygı ve takdir, Storopack'teki mükemmel çalışma atmosferine katkıda bulunuyor ki bu sadece devam eden takım çalışmasında belirgin değil, aynı zamanda çeşitli şirket lokasyonlarında düzenlenen çalışan etkinliklerinde de görülebiliyor.

Eine Sonne mit dem Text „good working atmosphere“

SOSYAL BAĞLILIK

Toplumsal meselelere olan bağlılık ve topluma geri dönüş, uluslararası düzeyde başarılı bir aile şirketi olarak bizim için önemli bir konudur. Bu nedenle, dünya çapında sosyal kurumları destekliyoruz ve çalışanlarımıza değerli sosyal faydalar sağlayarak büyük bir mağaza kuruyoruz.

Ein Symbol mit dem Text „social commitment“

ÇALIŞANLARIMIZDAN NELER BEKLİYORUZ:

  • Bağlılık ve bağımsız inisiyatif
  • Şirket ve hedeflerini özümseme
  • Esneklik
  • Sürekli ileri eğitime karşı ilgi
  • İngilizce'ye hakim olmak
  • Diğer kültürlere karşı sosyal yetkinlik ve ilgi