PAKETLEME TALAŞLARI

Ürünleriniz için güvenli, verimli ve çok yönlü koruma.

LOOSE FİLL, ÜRÜNÜ HER TARAFINDAN YASTIKLAYAN GÜVENİLİR BİR ÇÖZÜM.

Storopack’in Loose Fill ürünü, nakliye edilecek  ürünleriniz için güvenli, verimli ve çok yönlü, tam koruma sağlar. Boşlukları doldurur, kutu içindeki ürünleri etkin bir şekilde sabitler ve sarar. Ayrıca şoklara ve yüksek basınca karşı son derece dayanıklıdır. Storopack müşterileri, sıcaklık ve suya dayanıklı EPS'den yapılan ambalaj talaşları ile tamamen çözünebilen bitki nişastası arasında seçim yapabilirler.

 

Tüm Loose Fill ürünleri geri dönüştürülebilir, antistatik ve dökülebilirdir. Bu nedenle otomatik paketleme hatları için idealdir. Storopack, 1973'ten beri Loose Fill üretiyor ve Avrupa'nın ilk tedarikçileri arasında.

PELASPAN® BIO

Son derece doğa dostu ve dökülebilir dolgu malzemesi.

LOOSE FİLL’İN FAYDALARI

 • Esnek: Otomatik doldurma sistemlerinde bile, her zaman, her yerde kullanılabilir.
 • Uygun maliyetli: Son derece yüksek verimli, sınırsız depolama ömrü ve düşük nakliye maliyeti için düşük yoğunluk.
 • Çevreyi korur: %100 geri dönüştürülebilir, yeraltı suyunu kirletmez, gıda ambalajı ile kullanıma uygundur ve CFC'siz üretilir. Sebze nişastasından yapılan Loose Fill suda çözünür ve doğada %100 parçalanabilir.

 

LOOSE FİLL İLE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE ÇEVREYİ KORUMAK

PELASPAN® - VERİMLİ, TEKRAR KULLANILABİLİR VE GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR

 • Çoğunlukla %100 tüketici ve endüstri sonrası atıklardan üretilmiştir. PELASPAN® CFC'ler (Kloroflorokarbonlar) veya HCFC'ler (Hidrokloroflorokarbonlar) kullanılmadan üretilir. Hafifliği nakliye sırasında yakıt tasarrufu sağlar. PELASPAN®, hem tekrar kullanılabilir hem de tamamen geri dönüştürülebilir. Geri dönüşüm döngüsüne dahil edilmesi, el değmemiş ham madde kullanımının azaltılmasına yardımcı olur.

PELASPAN® BIO/Renature® - VERİMLİ, TEKRAR KULLANILABİLİR VE YENİLENEBİLİR

 • Yenilenebilir ve tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ham maddeden üretilmiştir. PELASPAN® BIO ve Renature®, ABD ASTM D6400 (www.astm.org) ve Avrupa EN 13432 (www.european-bioplastics.org) standartlarına göre sertifikalıdır. Hafifliği nakliye sırasında yakıt tasarrufu sağlar. PELASPAN® BIO ve Renature® tamamen çözünebilir ve evlerde veya biyo atıklar ile imha edilebilir. Lütfen web sitemizdeki sertifikaları ve logoları inceleyin.

  Ilgili kişi

  Eyüp Tuncer
  Sales Manager Turkey


  T +90 532 5561917

  eyup.tuncer@storopack.com

  Downloads