AIRmove²

Küçük ve orta paketleme ihtiyaçları için ideal.

AIRmove²: HER ZAMAN GÖNDERİYE HAZIR

AIRmove², dakikada yaklaşık 10 metrelik film üretim kapasitesine sahiptir, hızlı başlangıç fonksiyonu sayesinde her an çalışmaya hazırdır ve günde küçük ve orta ölçekli 500 paketin ambalaj ihtiyaçları için idealdir. Film tipini seçmek veya hava yastığını doldurmak daha kolay olamazdı. Tek bir düğme ile değiştirilebilir kesme sistemi ve ısı yalıtım ünitesi, sağlam hava yastıklarının kullanıma hazır olmasını sağlar. 45 derecelik rol açısı, filmin yerleştirilmesi ve çıkarılması işlemini basitleştirir ve gerekli alan miktarını en aza indirir.

 

Makine, kullanımı esnek bir ekrana sahiptir. Ayrıca bir el düğmesi veya ayak pedalı ile çalıştırılabilir ve gerekirse duvar üzerine de monte edilebilir. Storopack, AIRmove² için dört tip film sunuyor: Void, Bubble, Wrap ve Cushion. Çeşitli şekillerde yastıkların üretebiliyor ve böylece her ürün için doğru çözüme olanak sağlıyor.

Ein Karton mit einer Kerze und Luftpolstern
Ein Karton mit einer Kaffeemaschine und Luftpolstern
Eine kompakte graue Maschine befüllt Luftpolsterfolie mit Luft

AIRmove² 50% Recycled – güvenilir şekilde daha sürdürülebilir

  • Yüzde 50’si geri dönüştürülmüş malzemeden oluşur.
  • AIRmove² için üretilen film, standart void film ile karşılaştırıldığında yüzde 30 daha az CO2 emisyonuna sebep olur ve yaklaşık yüzde 40 daha az su ve yaklaşık yüzde 39 daha az fosil yakıt tüketir.
  • Filmden üretilen hava yastıkları, koli içindeki gönderileri güvenilir bir biçimde koruma altına alır.
  • Malzeme kalınlığı 20 my’ye düşürüldü.
  • Bir rulo, 435 m film alır.

VİDEOLAR