Ein Karton mit einem Motor-Bauteil und braunen Papierpolstern

PAPERplus® TRACK

İdeal koruyucu paketleme için ultra-yüksek hız.

KOMPAKT VE HIZLI – PAPERplus® TRACK

PAPERplus® Track kağıt yastıklama sistemi ile yüksek verimlilikte ve güvenli ambalajlama malzemesi elde etmek için iyi bir çözüme sahip olursunuz: makine, doğrudan paketleme istasyonunda, yalnızca saniyeler içinde ve minimum malzeme kullanımına rağmen oldukça etkili dolgu malzemesi üretir. Kendine özgü kağıt sıkıştırma yöntemi sayesinde 5 ile 50 kg arası ağırlıklardaki orta ve büyük koliler için ideal olan sistem; yedek parçaların, elektronik cihazların, seramik ürünlerin ve daha birçok malzemenin sevkiyatında mükemmel çözüm sağlar. PAPERplus® Track boyut olarak oldukça küçüktür ve diğer tüm Storopack dolgu sistemlerinde olduğu gibi mevcut paketleme istasyonlarına kolayca entegre edilebilir.

Sonuç olarak PAPERplus® Track, paketleme maliyetlerini düşürerek süreçleriniz için en uygun çözümü garanti eder. Perforeli kağıt sayesinde oldukça kullanıcı dostu olan sistem, dolgu malzemesinin makinede bir bıçağa ihtiyaç duyulmadan üretilmesini sağlar. Kağıt yastık hacminin, her ürün için özel olarak ayarlanabilir yapısı sayesinde kullanıcılar üstün esneklikten de faydalanırlar. Bir diğer avantaj ise, makinenin sahip olduğu dokunmatik ekran ve bir akıllı telefon ya da tablet kullanılarak internet üzerinden çalıştırılabilme özelliğidir.

Ein Karton mit einer Kaffeemaschine und braunen Papierpolstern
Ein Karton mit einer Schüssel und braunen Papierpolstern
Eine Packstation mit einer grauen Maschine, die braune Papierpolster produziert
Ein Karton mit einem Motor-Bauteil und braunen Papierpolstern
Ein brauner Papierpolsterstrang

VİDEOLAR

  • 1
  • 2
Ein Karton mit einem Bauteil und Papierpolstern aus aufgerollten Papierpolstersträngen

PAPERplus® COILER

500 kg ağırlığa kadar ürünler için kağıt yastıklama ruloları.

Daha fazlasını öğrenin
Ein Mann arbeitet an einer Packstation, eine graue Maschine produziert braune Papierpolster

Working Comfort®

Ergonomik çalışma alanları ve verimli çalışmalar - Storopack, Working Comfort® ile koruyucu ambalajlama işleminizin verimliliğini artırır.

Daha fazlasını öğrenin

Ilgili kişi

Eyüp Tuncer
Sales Manager Turkey


T +90 532 5561917

eyup.tuncer@storopack.com