Abgebildet ist ein technisches Formteil im Karton und vier Papierpolsterstränge, die an den Ecken des Kartons leicht raus hängen.

PAPERplus® TRACK

İdeal koruyucu paketleme için ultra-yüksek hız.

KOMPAKT VE HIZLI – PAPERplus® TRACK

PAPERplus® Track kağıt yastıklama sistemi ile yüksek verimlilikte ve güvenli ambalajlama malzemesi elde etmek için iyi bir çözüme sahip olursunuz: makine, doğrudan paketleme istasyonunda, yalnızca saniyeler içinde ve minimum malzeme kullanımına rağmen oldukça etkili dolgu malzemesi üretir. Kendine özgü kağıt sıkıştırma yöntemi sayesinde 5 ile 50 kg arası ağırlıklardaki orta ve büyük koliler için ideal olan sistem; yedek parçaların, elektronik cihazların, seramik ürünlerin ve daha birçok malzemenin sevkiyatında mükemmel çözüm sağlar. PAPERplus® Track boyut olarak oldukça küçüktür ve diğer tüm Storopack dolgu sistemlerinde olduğu gibi mevcut paketleme istasyonlarına kolayca entegre edilebilir.

Sonuç olarak PAPERplus® Track, paketleme maliyetlerini düşürerek süreçleriniz için en uygun çözümü garanti eder. Perforeli kağıt sayesinde oldukça kullanıcı dostu olan sistem, dolgu malzemesinin makinede bir bıçağa ihtiyaç duyulmadan üretilmesini sağlar. Kağıt yastık hacminin, her ürün için özel olarak ayarlanabilir yapısı sayesinde kullanıcılar üstün esneklikten de faydalanırlar. Bir diğer avantaj ise, makinenin sahip olduğu dokunmatik ekran ve bir akıllı telefon ya da tablet kullanılarak internet üzerinden çalıştırılabilme özelliğidir.

Eine verpackte Kaffeemaschine ist im Karton von braunem Papierpolster umgeben.
Im Karton befindet sich eine Schüssel und an den Ecken des Kartons hängen insgesamt vier Papierpolsterstränge leicht aus dem Karton.
Abgebildet ist eine Packstation, die mit einer Papierpolstermaschine und mehreren Kartons ausgerüstet ist.
Ein technisches Metallformteil wird mit einem Papierpolsterstrang gepolstert im Karton und außerhalb befindet sich ein weiterer Papierpolsterstrang, der zusammengerollt ist.
Abgebildet ist eine Nahaufnahme von einem braunen Papierpolsterstrang.

VİDEOLAR

  • 1
  • 2

PAPERplus® COILER

500 kg ağırlığa kadar ürünler için kağıt yastıklama ruloları.

Daha fazlasını öğrenin
Ein Mann arbeitet an einer Packstation mit Papierpolstersträngen und einem Karton.

Working Comfort®

Ergonomik çalışma alanları ve verimli çalışmalar - Storopack, Working Comfort® ile koruyucu ambalajlama işleminizin verimliliğini artırır.

Daha fazlasını öğrenin

Ilgili kişi

Eyüp Tuncer
Sales Manager Turkey


T +90 532 5561917

eyup.tuncer@storopack.com