PAPERplus® COILER

500 kg ağırlığa kadar ürünler için kağıt yastıklama ruloları.

SAĞLAM VE ENSEK: PAPERplus® COILER

PAPERplus® Coiler sistemi; Büyük, ağır ve hassas ürünler gönderen üreticiler ve servis merkezlerinin, ürünlerini güvenli bir şekilde gönderebilmeleri için büyük kolaylıklar sağlar. PAPERplus® Klasik, PAPERplus® Crossover veya PAPERplus® Track kağıt yastıklama makineleri tarafından form verilmiş olan kağıt demetleri, bu sistem sayesinde, sağlam ve dayanıklı kağıt yastıklama rulolarına dönüştürür. Bu rulolar, ağırlığı 30kg’dan 500 kg kadar olan ürünler için bile güvenilir koruma sağlar. Paketlenen ürünlerin büyüklüğüne bağlı olarak, PAPERplus® Coiler sistemi kullanarak günde 200’e kadar gönderi paketlenebilir.

Dokunmatik ekran üzerinden, kağıt yastıklama rulolarının ölçüleri ihtiyaca göre ayarlanır ve gönderilecek ürünün paketleme gereksinimlerinin tam karşılanması sağlanır; ruloların çapı 20 ila 50 santimetre arasında ayarlanabilir. Bunun yanı sıra, kullanıcı farklı sertlik dereceleri arasından seçim yapabilir ve rulo tercihini kompakt veya gevşek rulolardan yana kullanılabilir. Bu sayede, ambalajlama malzemesinin en optimum şekilde kullanılması sağlanır. Otomatik olarak eklenen yapışkan noktalar, kullanıma hazır ruloların üretildikten sonra formunu korumasını sağlayarak, farklı bir noktaya iletilirken açılmasını engeller.

VİDEOLAR

Ein Mann arbeitet an einer Packstation mit Papierpolstersträngen und einem Karton.

Working Comfort®

Ergonomik çalışma alanları ve verimli çalışmalar - Storopack, Working Comfort® ile koruyucu ambalajlama işleminizin verimliliğini artırır.

Daha fazlasını öğrenin