FOAMplus® BAG PACKER²

Sadece bir tuşla köpük ambalaj poşetleri.

FOAMplus® BAG PACKER²: GÜÇLÜ VE İSTEGE GÖRE

FOAMplus® Bag Packer² sistemi, tek bir düğmeye dokunarak ambalajlı ürünlerin dış hatlarına uyum sağlayan köpük ambalaj poşetleri üretir. Kanıtlanmış köpük çantalama sistemi sayesinde, film çantaları normal toplu üretim veya otomatik olarak doğrudan paketleme istasyonunda köpükle doldurulabilir. Bir çanta üretildiğinde, genleşen poliüretan köpük ped, saniyeler içinde bütün ürünlerin etrafında hızla kalıplaşır ve şok, titreşim ve ezilmeye karşı en yüksek derecede koruma sağlar. Ürünlerin mükemmel durumda ulaşmasını sağlayan nakliye ve depolamadaki ürünler için sağlam bir çözüm.

 

Hafifliği sayesinde nakliye masraflarını da azaltır. FOAMplus® Bag Packer², çantanın büyüklüğünü ve dolum miktarını ayarlayabileceğiniz, çanta paketlerini programlayabileceğiniz ve tanımlı ambalaj boyutlarını sisteme kaydedebileceğiniz, kullanıcı dostu bir ekrana sahiptir. FOAMplus® Bag Packer², dört film konfigürasyonu çalıştırmak üzere tasarlanmıştır ve mevcut paketleme işlemlerine kolayca entegre edilebilen üç modeli mevcuttur.

Ein Karton mit einem Motor-Bauteil und Schaumpolstern
Ein Karton mit einem Waschbecken und Schaumpolstern
Eine graue Schaumpolstermaschine
Eine graue Schaumpolstermaschine mit einer Rollenbahn
Ein Karton mit einem Schaltschrank und Schaumpolstern

VİDEOLAR

Working Comfort®

Ergonomik çalışma alanları ve verimli çalışmalar - Storopack, Working Comfort® ile koruyucu ambalajlama işleminizin verimliliğini artırır.

Daha fazlasını öğrenin