FOAMplus® BAG PACKER²

Sadece bir tuşla köpük ambalaj poşetleri.

FOAMplus® BAG PACKER²: GÜÇLÜ VE İSTEGE GÖRE

FOAMplus® Bag Packer² sistemi, tek bir düğmeye dokunarak ambalajlı ürünlerin dış hatlarına uyum sağlayan köpük ambalaj poşetleri üretir. Kanıtlanmış köpük çantalama sistemi sayesinde, film çantaları normal toplu üretim veya otomatik olarak doğrudan paketleme istasyonunda köpükle doldurulabilir. Bir çanta üretildiğinde, genleşen poliüretan köpük ped, saniyeler içinde bütün ürünlerin etrafında hızla kalıplaşır ve şok, titreşim ve ezilmeye karşı en yüksek derecede koruma sağlar. Ürünlerin mükemmel durumda ulaşmasını sağlayan nakliye ve depolamadaki ürünler için sağlam bir çözüm.

 

Hafifliği sayesinde nakliye masraflarını da azaltır. FOAMplus® Bag Packer², çantanın büyüklüğünü ve dolum miktarını ayarlayabileceğiniz, çanta paketlerini programlayabileceğiniz ve tanımlı ambalaj boyutlarını sisteme kaydedebileceğiniz, kullanıcı dostu bir ekrana sahiptir. FOAMplus® Bag Packer², dört film konfigürasyonu çalıştırmak üzere tasarlanmıştır ve mevcut paketleme işlemlerine kolayca entegre edilebilen üç modeli mevcuttur.

Im Karton befindet sich ein technisches Formteil, das umgeben ist von individuell anpassbaren Schaumpolsterbeuteln.
Im Karton befindet sich ein kleines Waschbecken, das umgeben ist von anpassbaren Schaumpolsterbeuteln.
Abgebildet ist eine Maschine, die individuell anpassbare Schaumpolsterbeutel herstellen kann.
Abgebildet ist eine Rollenbahn und eine Maschine, die individuell anpassbare Schaumpolsterbeutel herstellen kann.
Der Karton beinhaltet einen quadratischen Gegenstand, der von anpassbaren Schaumpolsterbeuteln umgeben ist.

VİDEOLAR

Working Comfort®

Ergonomik çalışma alanları ve verimli çalışmalar - Storopack, Working Comfort® ile koruyucu ambalajlama işleminizin verimliliğini artırır.

Daha fazlasını öğrenin